Зимовий відпочинок у Славському

1 2 3

Зимовий відпочинок у Славському – це насамперед гірськолижний відпочинок. Гірськолижний курорт Славське розташований у мальовничій долині річок Опір та Славка на висоті 501 м. над рівнем моря. Природне розташування хребтів Бескид і Горганів навколо Славського створило унікальний мікроклімат, який забезпечує постійну безвітряну погоду з великою кількістю сніжних опадів узимку і стабільним утриманням снігу майже до квітня місяця. Гірськолижні траси в Славському затверджені Міжнародною Федерацією лижного спорту.
Гірськолижне катання у Славському триває з грудня по квітень, а готелі Славського приймають туристів цілий рік.
На території Славська є декілька гір, обладнаних для гірськолижного катання, найвідоміші з яких – Високий Верх (Захар Беркут, 1243 м.), Тростян (1235 м.) Менчіл (1072 м.), Погар (857 м.), Кремінь (Політехнік)
Гора Високий Верх (Захар Беркут) (1243м.) – найвища вершина Славського. На її схилах розташований сучасний гірськолижний комплекс «Захар Беркут» – чудове місце активного зимового відпочинку у Славському для всієї родини. Прихильники гірськолижного катання в Карпатах різного рівня майстерності знайдуть тут схили на будь-який смак. Див. карту схилів Зокрема для початківців тут просто ідеальне місце для катання – завдяки широким пологим схилам на плато у Верхній частині гірськолижної зони, а також наявності досвідчених інструкторів. Спуститися можна дев’ятьма трасами різного рівня складності: від найлегшого до складного. Легші спуски розташовані у верхній частині гори, а найскладніша траса — біля нижнього “бугелю”. Для початківців та любителів найкраще підійде ліва частина гори (у сторону джерела Писана криниця).

6 5 4

Лижників на гору високий Верх піднімає крісельний витяг зі спареними кріслами довжиною 2800 м., із станцією підсадки та три бугельні витяги довжиною 700, 740 і 820 м. «Захар Беркут» – це також ідеальний варіант для зимового відпочинку в Славському сімей чи компаній, серед яких як лижники, так і ті, хто просто приїхав помилуватись красою Карпат. Гості, які не катаються на лижах можуть здійснити прогулянковий підйом канатною дорогою, і наприклад покататися на санках на схилах гори, або ж просто приємно провести біля каміна в колибі Високий Верх на вершині однойменної гори.
Гірськолижний комплекс Захар Беркут має спеціальні ціни для дітей. До речі, якщо Ви початківець або з вами маленькі діти, яких ви хочете навчити кататись, то ви можете скористатись мультибугелем – це такий механізм який витягує вас по пологому схилу догори. Початківцю підніматись ним простіше ніж звичайним бугельним витягом.
Крім гірськолижного катання у Славському можна влаштувати прогулянку на сніхоходах, квадроциклах чи навіть на конях – тут вже все залежить від уподобань гостя. Після активного зимового дня у Славському можна відпочити в сауні, чи попаритись просто неба в чані з джерельною водою, сходити на боулінг чи більярд – широкий асортимент розваг у Славському зробить Ваш відпочинок к Карпатах насиченим на приємні емоції.